افراش پلاس ؛ واردات ، تامین و پخش متریال دکوراسیون داخلی

۰۲۱ ۸۸۲۸۳۹۰۰

با ما در تماس باشید

7 ایده جذاب برای متفاوت کردن ورودی آپارتمان خود

وروردی

اولین فضایی از خانه که تاثیر به سزایی بر روی شخص میگذارد ورودی هر خانه است ، که شخص با دیدن آن میتواند تصویر ذهنی کلی نسبت به محیط خانه داشته باشد ، بدین منظور نباید از چنین فضایی غافل بود و با تفکیک ورودی از سایر فضاها آن را پر اهمیت شمرد.

پارتیشن

در اغلب آپارتمان های امروزی فضای ورودی نسبتا کوچک است و غالبا درب ورودی خانه در وسط فضای اصلی باز می شود. مسلما در این صورت فضای ورودی وجود ندارد، شما میتوانید با اضافه کردن یک پارتیشن ( دیوار جدا کننده )  محدوده فضای ورودی خود را تعریف کنید.

 

 

لوستر

استفاده از یک لوستر آویز یا دیواری در گوشه ای از فضای ورودی میتواند بسیار زیبا و شکیل باشد ، برای داشتن فضایی دلچسب و دعوت کننده بهتر است از تم نور گرم استفاده کنید.

 

 

 

آینه

استفاده از یک آینه علاوه بر نقش دکوراتیوی که دارد میتواند نور فضای شما را بیشتر و مقیاس ورودی آپارتمان شما را چند برابر کند.

 

 

کنسول

یه منظور نظم وسازماندهی وسایلتان به هنگام ورود و خروج میتواند از کنسول استفاده کنید.

 

 

رنگ

اولین و مهم ترین عنصر هر فضای دکوراتیوی رنگ محسوب می شود . ورودی هر خانه معرف روحیات ساکنین خانه است ، به کمک رنگها ، اللخصوص رنگهای گرم میتوانید گیرایی خاصی به ورودی ببخشید.

 

 

فرش
فرش و قالی در دیزاین هر خانه  به خصوص در خانه ما ایرانی ها حرف اول را می زند. فرش ورودی یا پادری باید فرش هایی با پرز های کوتاه باشد که به سادگی قابلیت شستشو داشته باشند .

 

 

کاغذدیواری

انتخاب تم کاغذ دیواری باید هارمونی رنگی با کل فضای خانه داشته باشد ، انتخاب رنگهای روشن به بزرگ ترنشان دادن فضای ورودی آپارتمان شما کمک میکند .

 

 

 

 

به این مقاله امتیاز بدهید
[تعداد: میانگین: ]
vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments