افراش پلاس ؛ واردات ، تامین و پخش متریال دکوراسیون داخلی

۰۲۱ ۸۸۲۸۳۹۰۰

با ما در تماس باشید

امروزه ماهیت آشپزخانه به عنوان محلی برای پخت و پز به طور کامل تغییر کرده است. اکثر خانواده ها امروزه صرفابه دنبال مکانی برای صرف غذا و دور هم جمع شدن نیستند. افراد دوست دارند آزادی عمل داشته باشند و دور جزیره به کارهای خود رسیدگی بکنند، تلویزیون ببینند، رسانه های اجتماعی را بررسی کنند و یا حتی تکالیف درسی و کاری را انجام دهند.

آشپزخانه میتواند محل برای دور هم بودن و گفت و شنود باشد، محیطی دوست داشتنی برای گذران وقت در کنار دوستان در حین انجام آشپزی.

کابینت آشپزخانه جزیره با ظرفشویی و اجاق

بر مبنای سایز اتاق،  سلیقه و بودجه و با توجه به گفته های فوق امروزه خیلی مهم است که نسبت به پلان های طراحی آشپزخانه شناخت داشته باشید تا بتوانید بهترین گزینه را بر مبنای شرایط خود انتخاب کنید.

 پلان کابینت آشپزخانه جزیره :

جزیره در واقع یک کانتر مستقل بدون اتصال به بدنه اصلی کابینت میباشد که از هر 4 طرف امکان دسترسی به آن وجود دارد.

بدون شک جزیره یکی از محبوب ترین المان های آشپزخانه های سالیان اخیر است.

جزیره در محیط آشپزخانه یک فضای چندکاربره را در اختیار شما قرار میدهد. فضای بیشتر نگه داری ظروف یا مواد غذایی، اجاق پخت و پز، سینک ظرفشویی و یا محلی برای صرف غذا.

پلان کابینت آشپزخانه جزیره، امکان حرکت آزادانه چند نفر در آشپزخانه را فراهم میکند و دسترسی به نقاط مختلف آشپزخانه را سهولت میبخشد.

کابینت آشپزخانه جزیره

همانگونه که قبلا هم اشاره کردیم در اکثر پلان های طراحی میتوان از جزیره استفاده کرد البته در صورتی که مساحت اتاق شما به اندازه کافی بزرگ باشد.

کابینت آشپزخانه جزیره میتواند به عنوان یک جدا کننده، حائل بین آشپزخانه و فضاهای دیگر باشد از این رو میتوان طرحی خاص یا متریال های نوینی برای ساخت جزیره استفاده کرد که موجب چشمگیر شدن نمای آَشپزخانه در عین کاربردی بودن آن میشود.

این مقاله برای شما چقدر کاربردی بوده ؟

بر روی ستاره ها کلیک کنید و امتیاز دهید

متوسط امتیاز : 4.3 / 5. تعداد امتیار ها 3

اولین نفری باشید که امتیاز می دهد

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
WeCreativez WhatsApp Support
تیم افراش پلاس هر لحظه آماده پاسخگویی به پرسش های شماست.
👋 سلام دوست عزیز، چه کمکی از دست من بر میاد ؟