افراش پلاس ؛ واردات ، تامین و پخش متریال دکوراسیون داخلی

۰۲۱ ۸۸۲۸۳۹۰۰

با ما در تماس باشید

امروزه ماهیت آشپزخانه به عنوان محلی برای پخت و پز به طور کامل تغییر کرده است. اکثر خانواده ها امروزه صرفا به دنبال مکانی برای صرف غذا و دور هم جمع شدن نیستند. افراد دوست دارند آزادی عمل داشته باشند و به کارهای خود رسیدگی بکنند، تلویزیون ببینند، رسانه های اجتماعی را بررسی کنند و یا حتی تکالیف درسی و کاری را انجام دهند. پلان آشپزخانه ال با جزیره به راحتی این امکان را فراهم میکند.

آشپزخانه میتواند محل برای دور هم بودن و گفت و شنود باشد، محیطی دوست داشتنی برای گذران وقت در کنار دوستان در حین انجام آشپزی.

بر مبنای سایز اتاق،  سلیقه و بودجه و با توجه به گفته های فوق امروزه خیلی مهم است که نسبت به پلان های طراحی آشپزخانه شناخت داشته باشید تا بتوانید بهترین گزینه را بر مبنای شرایط خود انتخاب کنید.

پلان آشپزخانه ال با جزیره

آشپزخانه ال با جزیره

پلان آشپزخانه ال با جزیره کاملا به مانند پلان ال میباشد با این تفاوت که دست شما را در تغییر شکل مثلث کار خیلی باز میگذارد.

جزیره در این پلان حد فاصل و قسمت جدا کننده آشپزخانه از نشیمن محسوب میشود. با قرار دادن کشو در پایین جزیره میتوانید فضای

بسیار زیادی جهت قرار دادن اشیا داشته باشید. از این رو آشپزخانه ال با جزیره فضای نگه داری بیشتری نسبت به آشپزخانه ال در اختیار شما قرار میدهد.

این مهم را فراموش نکنید که آشپزخانه شما باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا بتوانید جزیره در آن قرار داد.

روی جزیره چه قرار دهیم ؟

این مورد کاملا به سلیقه شما بازمیگردد، در پلان آشپزخانه ال با جزیره نه تنها مثلث کار شما برهم نمیخورد بلکه بسیار در دسترس تر میشود. خیلی ها دوست دارند که از جزیره به عنوان میز غذاخوری استفاده کنند و یا آن را خالی نگه دارند و به محلی برای دورهم بودن یا میز کار تبدیل کنند.

پلان آشپزخانه L با جزیره

از طرفی با قرار دادن اجاق گاز بر روی جزیره این در حین آشپزی رو به نشیمن یا پذیرایی خواهید بود و بهتر میتوانید با میهمانان تعامل داشته باشید. همچنین امکان قرار دادن سینک ظرفشویی بر روی آن در پلان آشپزخانه ال با جزیره وجود دارد.

این مقاله برای شما چقدر کاربردی بوده ؟

بر روی ستاره ها کلیک کنید و امتیاز دهید

متوسط امتیاز : 0 / 5. تعداد امتیار ها 0

اولین نفری باشید که امتیاز می دهد

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
WeCreativez WhatsApp Support
تیم افراش پلاس هر لحظه آماده پاسخگویی به پرسش های شماست.
👋 سلام دوست عزیز، چه کمکی از دست من بر میاد ؟