افراش پلاس ؛ واردات ، تامین و پخش متریال دکوراسیون داخلی

۰۲۱ ۸۸۲۸۳۹۰۰

با ما در تماس باشید

امروزه ماهیت آشپزخانه به عنوان محلی برای پخت و پز به طور کامل تغییر کرده است. اکثر خانواده ها امروزه صرفابه دنبال مکانی برای صرف غذا و دور هم جمع شدن نیستند. افراد دوست دارند آزادی عمل داشته باشند و به کارهای خود رسیدگی بکنند، تلویزیون ببینند، رسانه های اجتماعی را بررسی کنند و یا حتی تکالیف درسی و کاری را انجام دهند. متاسفانه پلان گالری در این نکته دارای نقطه ضعف است.

آشپزخانه میتواند محل برای دور هم بودن و گفت و شنود باشد، محیطی دوست داشتنی برای گذران وقت در کنار دوستان در حین انجام آشپزی.

پلان آشپزخانه گالری

بر مبنای سایز اتاق،  سلیقه و بودجه و با توجه به گفته های فوق امروزه خیلی مهم است که نسبت به پلان های طراحی آشپزخانه شناخت داشته باشید تا بتوانید بهترین گزینه را بر مبنای شرایط خود انتخاب کنید.

آشپزخانه گالری

آشپزخانه گالری برای منازل کوچک و اتاق هایی که متراژ کمی دارند یک گزینه ایده آل است.

این پلان یکی از کاربردی ترین نقشه ها برای هدف اصلی آشپزخانه میباشد؛ پخت و پز.

در مدل استاندارد این پلان به دو بخش خشک و تر تقسیم میشود. یک سمت سینک و اجاق قرار میگیرد در حالی که در سمت دیگر آماده سازی مواد و یا وسایل بر روی کانتر قرار میگیرد.

پلان آشپزخانه گالری

همچنین میتوان اجاق را در یک سمت و سینک را در سمت دیگر قرار داد. بدین شکل مثلث کاری بسیار کوچک ولی کاربردی را تشکیل میدهد. آشپزخانه گالری به اندازه فعالیت یک نفر در راهرو خود جا دارد و حضور دو نفر در آشپزخانه سخت میباشد.

آشپزخانه گالری برای منازل کوچک و اتاق هایی که متراژ کمی دارند یک گزینه ایده آل است.

نقایص :

اگر از آن دسته افرادی هستید که میهمان زیاد دارید و تعامل و گفت گو با میهمانان در حین فعالیت شما در آشپزخانه برایتان مهم است، آشپزخانه گالری چندان گزینه مناسبی نیست.

هر چند میتوانید با برداشتن قسمتی از دیوار، در کنار ایجاد فضای نگه داری و کابینت هوایی میتوان تعامل بهتری با میهمانان خود داشته باشید.

آشپزخانه گالری با ام دی اف طرح چوب

این مقاله برای شما چقدر کاربردی بوده ؟

بر روی ستاره ها کلیک کنید و امتیاز دهید

متوسط امتیاز : 3.5 / 5. تعداد امتیار ها 2

اولین نفری باشید که امتیاز می دهد

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
WeCreativez WhatsApp Support
تیم افراش پلاس هر لحظه آماده پاسخگویی به پرسش های شماست.
👋 سلام دوست عزیز، چه کمکی از دست من بر میاد ؟