افراش پلاس ؛ واردات ، تامین و پخش متریال دکوراسیون داخلی

۰۲۱ ۸۸۲۸۳۹۰۰

با ما در تماس باشید

امروزه ماهیت آشپزخانه به عنوان محلی برای پخت و پز به طور کامل تغییر کرده است. اکثر خانواده ها امروزه صرفابه دنبال مکانی برای صرف غذا و دور هم جمع شدن نیستند. افراد دوست دارند آزادی عمل داشته باشند و به کارهای خود رسیدگی بکنند، تلویزیون ببینند، رسانه های اجتماعی را بررسی کنند و یا حتی تکالیف درسی و کاری را انجام دهند. آشپزخانه G یا شبه جزیره یکی از بهترین گزینه ها در زمینه میباشد. آشپزخانه میتواند محل برای دور هم بودن و گفت و شنود باشد، محیطی دوست داشتنی برای گذران وقت در کنار دوستان در حین انجام آشپزی.

کابینت G یا شبه جزیره کلاسیک آبی تیره با صفحه سنگ طبیعی

بر مبنای سایز اتاق،  سلیقه و بودجه و با توجه به گفته های فوق امروزه خیلی مهم است که نسبت به پلان های طراحی آشپزخانه شناخت داشته باشید تا بتوانید بهترین گزینه را بر مبنای شرایط خود انتخاب کنید.

آشپزخانه G یا شبه جزیره

آشپزخانه G در واقع همان آشپزخانه U شکل است که یک کانتر شبه جزیره به آن اضافه شده است و میتواند دلایل متعددی داشته باشد.افزایش فضای نگه داری و کابینت، فضای کار بیشتر، جدا کردن فضای نشیمن از آشپزخانه و البته در برخی موارد به دلیل کوچک بودن فضای اتاق و نبود امکان استفاده از جزیره،آشپزخانه G یا شبه جزیره اجرا میشود.

شبه جزیره همواره از یک سو به دیوار یا یونیت اصلی کابینت متصل است و از 3 جهت امکان دسترسی دارد. آشپزخانه شبه جزیره در فضای بزرگ به راحتی امکان فعالیت دو نفر را فراهم میکند و مثلث کاری گسترده ای را تشکیل میدهد. در برخی از پلان ها و بخصوص زمانی که فضای اتاق بسیار بزرگ است، میتوان در کنار شبه جزیره از یک جزیره مجزا در میان آشپزخانه نیز استفاده کرد.

آشپزخانه G یا شبه جزیره کلاسیک سفید با صفحه کورین و دیوار سنگ آنتیک

در این پلان، طرج های مدرن بیشتر زمانی که فضای اتاق کوچک است استفاده میشود.

کابینت آشپزخانه G هایگلاس سفید با صفحه دکتون

زمانی که نقشه بزرگی دارید توصیه میشود از طرح های کلاسیک استفاده کنید که به دلیل حجیم بودن فضای بیشتری را پوشش میدهند.

این مقاله برای شما چقدر کاربردی بوده ؟

بر روی ستاره ها کلیک کنید و امتیاز دهید

متوسط امتیاز : 4 / 5. تعداد امتیار ها 1

اولین نفری باشید که امتیاز می دهد

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
WeCreativez WhatsApp Support
تیم افراش پلاس هر لحظه آماده پاسخگویی به پرسش های شماست.
👋 سلام دوست عزیز، چه کمکی از دست من بر میاد ؟