کابینت مدرن وزیبا به رنگ چوب و جزیره منحنی

معماران و دکوراتورها در سال 2019 از جدیدترین ایده ها برای طراحی و اجرای کابینت ها الهام میگیرند. بکاربردن ایده های نوین همیشه نیاز به متریال های خاص و یا هزینه های گزاف ندارد.

ایده های دکوراسیون  آشپزخانه ۲۰۱۹

آشپزخانه های امروزی با کابینت های مدرن فاصله زیادی با کابینت های قدیمی مادران و مادربزرگ های ما دارند،  آشپزخانه های آن ها یک فضای کوچک سنتی شامل بطری های مربا و ترشی بود، آنها با حداقل امکانات سعی در طبخ بهترین غذاها را داشتند، طرح ها و فضای آشپزخانه های  امروزی نمیتواند حال و هوای کودکی ما را زنده کند. گردسوزها ، پریموس ها، رشته های به نخ کشیده شده ی فلفل ، انگور ، انجیرهای آردی مادر بزرگ و طعم خوش غذاهای اجاق های زغالی یادآور خاطرات دوران کودکی بسیاری از ماست.

حال که نمیتوان به آن فضا و حال و هوا بازگشت پس برای داشتن آشپزخانه ای مدرن باید به جدید ترین روش ها و استفاده از متریال های متنوع روی بیاوریم. برای داشتن بهترین انتخاب ما نیازمند داشتن اطلاعات و دیدن مدرن ترین کابینت ها هستیم تا در عین سادگی بهترین فضا را برای آشپزخانه خود داشته باشیم.

ذخیره سازی هوشمند ، استفاده از لوازم جانبی ، تلفیق طرح های مدرن و سنتی ، استفاده از رنگ سفید در طرح های کابینت، بکاربردن چوب در کابینت، ترکیب متریال ها با هم دیگر، استفاده از متریال های خام در دکوراسیون آشپزخانه و…. از بهترین راه ها برای داشتن یک آشپزخانه خاص میباشد. در ادامه جدیدترین عکس ها از مدل های دکوراسیون آشپزخانه و کابینت جمع آوری شده تا به شما در انتخاب یک کابینت خاص و داشتن یک آشپزخانه نوین کمک کند.

مقایسه مارمونایت با سنگ طبیعی
بیشتر بخوانید

 

کابینت زیبای مدرن و سنتی باهم

 

 

کابینت سفید رنگ جدید ترین طرح 2019

 

کابینت طرح چوب زیبا و میز ناهار خوری چوبی و راه پله های چوبی

 

کابینت طرح چوب زیبا

 

کابینت زیبا و جدید به همراه جزیره هم رنگ

 

کابینت با در مخفی و جزیره ساده به همراه سینک ظرف شویی

 

کابینت کلسیک با صفحه روی کوارتز

 

 

 

کابینت کاملا مخفی با درب های کشویی سفید

امتیاز
[تعداد: 1 میانگین: 5]