افراش پلاس ؛ واردات ، تامین و پخش متریال دکوراسیون داخلی

۰۲۱ ۸۸۲۸۳۹۰۰

با ما در تماس باشید

امروزه در بین طیف گسترده ای از انواع صفحه کابینت موجود و متریال های بسیار انتخاب سخت شده است. در این مقاله کلی فقط یه معرفی متریال های متفاوت و گزینه های موجود برای صفحه رویه کابینت اشاره می‌کنیم.

قبل از شروع باید چندین مسلئه را در نظر داشته باشید و آگاهانه انتخاب کنید. چندین موضوع در انتخاب صفحه مورد نظر شما دخیل و تاثیر گدار است.

بودجه

مهمترین مسئله بودجه است. بدون شک میزان پول شما گستره انتخابی شما را تعیین میکند. امروزه صفحه کابینت در هر متر طول ( هر متر در مورد کابینت به معنای یک متر در عرض 60 میباشد ) میتواند از رقم 150/000 تومان شروع شود و بالاتر از آن واقعا محدودیتی ندارد.

برای مثال صفحات کوارتز وارداتی میتوانند قیمتی معادل هر متر 4.5 میلیون، سنگ های طبیعی رقمی معال هر متر 8 میلیون را شامل شوند. همچنین صفحات چوب طبیعی خاص ممکن است قیمتی بالاتر را داشته باشند.

نمودارهای مالی در کنار ماشین حساب و عینک به منظور انتخاب انواع صفحه کابینت

سبک دکوراسیون

دومین موضوع تاثیرگذار در انتخاب شما، سبک دکوراسیون شما است. هر متریال محدودیت هایی دارد و با سبکی خاص هماهنگ میشود. برای مثال صفحات چوبی خام با سبک روستیک همخوانی دارند در حالی که صفحات کورین مناسب طیف گسترده ای از سبک ها هستند. البته در نظر داشته باشید برای اجرای کورین در سبک های متفاوت اصول آن سبک ها را باید رعایت فرمایید.

انواع صفحه کابینت در مورد سبک متفاوت

کاربری، نیاز و انتظارات شما هم در این انتخاب بسیار تاثیر گذار است. مثلا چوب طبیعی نیاز به نگهداری و مراقبت دارد. سنگ دچار آسیب میشود. کورین خش پذیر است و کوارتز ترمیم نمیشود. با دانستن این نکات تصمیم شما میتواند دچار تغییر شود. مثلا شخصی که تمایلی به دیدن درز در کابینت خود ندارد، میبایست به سراغ کورین برود.

مرد تنها سردرگم در زمینه انتخاب انواع صفحه کابینت

در نهایت در شرایط مقایسه وقتی چندین گزینه باقی ماند میتوانید سلیقه شخصی خود را دخیل کنید. این شما هستید که از بین کورین و کوارتز انتخاب نهایی را انجام میدهید. البته بد نیست تفاوت های کورین و کوارتز را قبل از تصمیم گیری بدانید.

گزینه های موجود:

1- صفحات چوب طبیعی
2- صفحات ام دی اف ( بر مبنای مغزی و روکش )
3- انواع صفحه کابینت کورین
4- صفحات کوارتز 
5- صفحه دکتون
6- سنگ طبیعی
7- سرامیک
8- صفحه استیل
9- صفحه SPL
10- انواع صفحه کابینت شیشه
11- صفحه کابینت بتن
12- مارمونایت

امیدواریم این مقاله کمکی هر چند کوچک به شما در شناخت انواع صفحه کابینت و انتخاب صحیح آن نماید.

این مقاله برای شما چقدر کاربردی بوده ؟

بر روی ستاره ها کلیک کنید و امتیاز دهید

متوسط امتیاز : 0 / 5. تعداد امتیار ها 0

اولین نفری باشید که امتیاز می دهد

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
WeCreativez WhatsApp Support
تیم افراش پلاس هر لحظه آماده پاسخگویی به پرسش های شماست.
👋 سلام دوست عزیز، چه کمکی از دست من بر میاد ؟