افراش پلاس ؛ واردات ، تامین و پخش متریال دکوراسیون داخلی

۰۲۱ ۸۸۲۸۳۹۰۰

با ما در تماس باشید

در زمان خرید و با توجه به تنوع متریال در بازار صفحه کابینت، شما با حجم زیادی از داده های غلط و صحیح مواجه میشوید. این مسایل در نهایت شما را در تصمیم گیری دچار سردرگمی میکند. در این مقاله به مقایسه مارمونایت با کورین خواهیم پرداخت تا کمکی باشد به روند تصمیم گیری شما دوستان در انتخاب صفحه کابینت.

در گذشته مقاله ای تحت عنوان مقایسه کورین و کوارتز برای شما نگارش کردم که شما را برای داشتن اطلاعات بیشتر نسبت به آن دو متریال کمک میکند. در ابتدا در نظر داشته باشید برای تصمیم گیری صحیح، نیاز است نسبت به هر متریال شناخت و اطلاعات کلی داشته باشید.

همیشه به یک منبع اطلاعاتی بسنده نکنید. برای شناخت متریال ها به گفته فروشنده خود یا نصاب کابینت اکتفا نکنید، در برخی مواقع افراد سودجو شما را گمراه میکنند یا به شما اطلاعات اشتباه میدهند تا جنس مدنظر خود را بفروشند.

مقایسه مارمونایت با کورین

اگر بدون دانستن اینکه مارمونایت چیست؟ در حال مطالعه این مقاله هستید، پیشنهاد میکنم ابتدا با این متریال آشنا شوید و سپس درباره اینکه کورین چیست؟ مطالعه فرمایید. حال که با این دو متریال آشنا شدید، بهتر متوانیم آنها را مقایسه کنیم.

کورین یکی از محبوبترین متریال ها برای صفحات کابینت است. تمامی جذابیت و نقاط مثبت این متریال به دلیل نداشتن خلل و فرج در سطح رویی، قابلیت فرم پذیری و ترمیم آن است.

جزیره آشپزخانه با کورین سفید

مقایسه مارمونایت با کورین از لحاظ خط و خش

اما کورین به سادگی دچار خط و خش میشود. به همین دلیل پس از مدتی این خش ها فضای مناسبی برای رشد باکتری فراهم میکند از سویی موجب جذب رطوبت و در نتیجه لکه میشود. همچنین براقیت صفحه کابینت شما پس از مدتی از بین می رود. اما خوشبختانه این متریال امکان ترمیم را دارد و شما میتوانید با مراجعه به نصاب ماهر، صفحه خود را به مانند روز اول ترمیم کنید.

استفاده از نمای ترکیبی سنگ و چوب در نماسازی مدرن
ادامه مطلب

مقایسه مارمونایت با کورین از لحاظ خط و خش، خش پذیری صفحه کورین

در محصول مارمونایت، با پوشش رویه متریال به وسیله یک لایه نازک کوارتز مقاومت متریال در مقابل خش پذیری بسیار بالاتر رفته است و به راحتی دچار خط و خش نمیشود. ( خش پذیری مارمونایت ) ولی متاسفانه به مانند تمامی صفحات کوارتز، مارمونایت هم قابل ترمیم نیست.

ساختار لایه های نارمونایت

به دنبال مقایسه مارمونایت با کورین و در بحث خط درز و پوشش باید بدانید که هیچ متریالی توان رقابت با کورین را ندارد. اجرای کورین بدون درز است. در مورد مارمونایت به مانند تمامی صفحات کوارتز اجرا شما دارای خط درز خواهد بود. هرچند که به دلیل وجود مغزی کورین پوشش خط درز در مارمونایت بسیار بهتر است.

در نهایت مقایسه مارمونایت با کورین از نظر بودجه و مسایل مالی، کورین نسبت به مارمونایت دارای قیمت بالاتری است. هم از نظر قیمت خود متریال و هم از نظر دستمزد اجرا. همچنین سرعت اجرای مارمونایت بسیار سریعتر است.

این مقاله برای شما چقدر کاربردی بوده ؟

بر روی ستاره ها کلیک کنید و امتیاز دهید

متوسط امتیاز : / 5. تعداد امتیار ها

اولین نفری باشید که امتیاز می دهد

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
WeCreativez WhatsApp Support
تیم افراش پلاس هر لحظه آماده پاسخگویی به پرسش های شماست.
👋 سلام دوست عزیز، چه کمکی از دست من بر میاد ؟