افراش پلاس ؛ واردات ، تامین و پخش متریال دکوراسیون داخلی

۰۲۱ ۸۸۲۸۳۹۰۰

با ما در تماس باشید

تابلو های خانه تان معرف شخصیت شما هستند!

شخصی که برای بار اول وارد منزل شما می شود به اولین قسمتی از خانه شما که توجه می کند سقف و کف خانه نیست بلکه دیوار های خانه است. با قرار دادن یک یا چند تابلو زیبا که متناسب با سبک دکوراسیون خانه تان است در همان نگاه اول سلیقه و شخصیت خوش ذوق خود را به مهمانتان نشان دهید.

یک تابلو خاص که هماهنگ با دکوراسیون خانه شما باشد میتواند روحی تازه و فضایی دل انگیز برایتان به ارمغان بیاورد.

طراحی داخلی یک دکوراسیون منزل تنها محدود به طراحی دیوارها بارنگ‌هایی خاص نیست، اضافه کردن عناصر تزیینی زیبا به دیوارها همچون نقاشی معاصر و یا مدرن می‌توانند تاثیر متفاوت و خاصی در دکوراسیون خانه شما داشته باشد.

تابلو زیبا نا منظم بر روی دیوار

تاثیر شگرف:

قاب‌های نقاشی با چینش های گوناگون در ابعاد مختلف نه تنها زینت بخش دیوارها محسوب می گردند بلکه می توان با انتخاب صحیح رنگ و نقش و نگار قاب نقاشی احساس خاص و منحصر به فردی به فضای موجود بخشید که این احساس ،با شدت و ضعف رنگ ها و ابعاد قاب‌ها متغیر می باشد.

تابلو های قرینه بر روی دیوار

سایز تابلو:

اگر دیوارهای خانه شما از ارتفاع کمی بهره می‌برند، می‌توانید از قاب‌هایی استفاده کنید که به‌صورت عمودی بر دیوارها نصب می‌شوند، این‌گونه از قاب‌ها منجر به بزرگ‌تر دیده شدن دیوارها شده و زیبایی زیادی به آن‌ها خواهد بخشید.

تابلوهای ترکیبی از گل بر روی دیوار

مکان مناسب:

بهترین دیوار برای قرار دادن قاب نقاشی، دیوار پشت کاناپه است که برای آن نیز باید توجه کنید تا اندازه قاب از طول کاناپه بزرگ‌تر نباشد. انتخاب فضای مناسب برای قرار دادن نقاشی تاثیر مستقیم بر روی هماهنگی المان های دکوراتیو با دیزاین خانه خواهد داشت.

تابلوی زیبا بر روی دیوار

حضور کاغذ دیواری بر روی دیوار:

اگر بر روی کاغذدیواری قصد نصب تابلو دارید، باید دقت داشته باشید تابلوهایی ساده برای دیوارهایی با طرح شلوغ مناسب بوده و تابلوهایی که دارای طرح‌های شلوغ هستند مناسب دیوارهای ساده می‌باشند. رعایت این اصول به نمایان بودن هرچه بیشتر تابلوهایتان کمک خواهد کرد.

تابلو زیبا صورت بر روی دیوار

این مقاله برای شما چقدر کاربردی بوده ؟

بر روی ستاره ها کلیک کنید و امتیاز دهید

متوسط امتیاز : 5 / 5. تعداد امتیار ها 3

اولین نفری باشید که امتیاز می دهد

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
WeCreativez WhatsApp Support
تیم افراش پلاس هر لحظه آماده پاسخگویی به پرسش های شماست.
👋 سلام دوست عزیز، چه کمکی از دست من بر میاد ؟