افراش پلاس ؛ واردات ، تامین و پخش متریال دکوراسیون داخلی

۰۲۱ ۸۸۲۸۳۹۰۰

با ما در تماس باشید

فضایی خاص و تاثیر گذار با آکواریوم در دکوراسیون خانه

با حضور آکواریوم در دکوراسیون می توانید زیبایی‌های اعماق دریا را در منزل شیک و زیبای خود شاهد باشید و طبیعتی دنج و سرشار از شادابی و سر زندگی را برای خود و اعضای خانواده به ارمغان بیاورید.

مقدمه

شاید ذهن شما برای داشتن یک آکواریوم همواره به سمت فضایی بزرگ باشد که طبعا هزینه بردار میباشد و هزینه زیاد شما را منصرف میسازد اما پیشنهاد ما به شما داشتن حتی یک آکواریوم کوچک با چند ماهی زیبا برای یک فضای کاملا بلا استفاده در منزلتان است تا حسی متفاوت را به خانه خود وارد کنید و تاثیر شگرف آن را از نزدیک لمس نمایید.

آکواریوم کوچک در خانه

تاثیر آکواریوم در دکوراسیون خانه

این‌که وجود یک آکواریوم در دکوراسیون منزل به دل‌انگیز کردن فضا کمک می‌کند بر کسی پوشیده نیست. این روزها بسیار بیشتر از گذشته به این دکوری خاص و منحصربه‌فرد توجه می‌شود. آکواریوم محدود به چیدمان داخلی منزل‌ها نشده و به سایر مکان‌ها دیگر نیز راه پیدا کرده است. شما به‌ راحتی می‌توانید در هتل‌ها، رستوران‌ها، مراکز دولتی و خصوصی یک دکوراسیون خاص با آکواریوم را مشاهده کنید. این امر نشان از مهم بودن این پارامتر در دکوراسیون داخلی منزل شما دارد.

تاثیر آکواریوم در دکوراسیون خانه:‌ آکواریوم توکار با بدنه چوب و ام دی اف

کاربرد آکواریوم در دکوراسیون خانه

استفاده از آکواریم در طراحی داخلی منزل یکی از ایده های بسیار جالب و خاص محسوب می شود. گرچه این ایده از لحاظ قیمت ممکن است چندان آسان نباشد ولی زیبایی و احساس آرامشی که هنگام تماشای شنای ماهی های بامزه به شما خواهد داد، شما را به این باور خواهد رساند که صرف این هزینه ارزشش را دارد.

معمولا افرادی که خیلی احساساتی هستند و دوست دارند که حس زندگی را به دکوراسیون منزل خود تزریق کنند اولین انتخابی که پیش روی خود می بینند آکواریوم خانگی است. در گذشته ها آکواریوم ها در یک چهارچوب شیشه ای ساده کوچک یا بزرگ خلاصه می شدند ولی هر چه زمان گذشت تنوع طرح و مدل آنها نیز افزایش پیدا کرد.این تنوع تا جایی پیش رفت که دیگر بعضی از افراد برای آوردن این دریاچه شیشه ای به دکوراسیون داخلی منزل خود سراغ مدل های آماده نمی روند.

این اشخاص روش سفارشی سازی را در پیش می گیرند و مدل آکواریوم خانگی مورد نظر خود را در سازه داخلی منزل خود جاسازی می کنند.مثلا در هنگام سفارش کابینت آشپزخانه، فضایی شیشه ای و مخصوص در دل کابینت طراحی و پیاده سازی می کنند تا آکواریوم منزل به زیباترین شکل ممکن مهمان دکوراسیون آشپزخانه بشود.

آکواریوم داخل کابینت کار شده

مکان مد نظر برای آکواریوم

برای هر محیطی به‌ راحتی مورد استفاده قرار می‌گیرید و نقش آن در دکوراسیون منزل بسیار اثر گذار است. این محدودیت برای شما وجود ندارد که بسته به سبک دکوراسیون خاصی از آکورایوم استفاده کنید. خواه خانه شما به سبک دکور مدرن طراحی شده باشید یا سبک کلاسیک. تنوع در شکل و ایده پردازی‌های متفاوت، قابلیت تنوع در چیدمان به‌ وسیله آکواریوم را برای شما فراهم می‌سازد.

به‌ عنوان‌ مثال شما می‌توانید از آن برای دیزاین کتابخانه، میز اپن آشپزخانه یا میز تلویزیون استفاده کنید. این به سلیقه، هوش و ذکاوت شما بستگی دارد که از چه سبکی از آکواریوم در چیدمان فضای داخلی خود کمک گرفته باشید. ابعاد و فضایی که قصد دکور کردن آن به‌ وسیله آکواریوم را دارید، یک بحث چالش‌انگیز نیست.

شما به‌ راحتی در هر فضایی که مد نظر دارید می‌توانید به نقش آکواریوم در دکوراسیون منزل دست پیدا کنید. آکواریوم در فضای بین دو اتاق گزینه بسیار مناسبی به‌ حساب می‌آید. به‌ عنوان‌ مثال شما با استفاده از یک آکواریوم دیواری می‌توانید فضای اتاق نشیمن و آشپزخانه را از یکدیگر مجزا کنید.

آکواریوم شیشه ای نیم دایره زیر پله

تنوع فضا

می‌توانید با استفاده از یک قاب شیشه‌ای در اتاق نشیمن به یک زیبایی تأثیرگذار دست پیدا کنید و نقش آکواریوم در دکوراسیون منزل خود را اجساس کنید. خود را محدود به استفاده از یک آکواریوم نکنید. این قابلیت و این امکان برای شما وجود دارد که از چند نمونه متنوع در فضا استفاده کنید.

بدون شک بعد از دکور کردن به زیبایی چشم‌نواز آن پی خواهید برد. ترجیحاً از آکواریومی استفاده کنید که درب روی آن بسته باشد زیرا این کار از پخش شدن بوی آکورایوم در فضا منزل شما جلوگیری می‌کند.

شما به‌ راحتی با استفاده از یک آکواریوم بزرگ می‌توانید به‌ جای پارتیشن، کار جداسازی فضا را به انجام رسانده و در واقع یک پارتیشن خاص در منزل خود داشته باشید. این کار سبب منحصر به‌ فردتر شدن محیط داخلی منزل شما می‌شود.

آکواریوم ایستاده در رستوران

انتخاب جای مناسب

اگر فضای کافی برای استفاده از آکواریوم در منزل و یا محیط کار خود ندارید اصلاً نگران نباشید. شما با استفاده از یک میز پذیرایی به سبک آکواریوم به‌ راحتی به این مهم دست پیدا خواهید کرد. تنها نیاز شما یک آکواریوم دردار است که به هر شکلی که تمایل دارید طراحی و ساخته شود. بر اساس سلیقه و نیاز خود با هر شکل هندسی که ایده‌آل شما است به یک دکوراسیون خاص دست پیدا خواهید کرد.

این امر می‌تواند در مرکز چیدمان شما صورت بگیرد یا در گوشه‌ای از اتاق به‌عنوان میز عسلی مورد استفاده قرار بگیرد. همان‌طور که اشاره شد شما با هر سبک و سیاقی که تمایل داشته باشید می‌توانید به این مهم دست پیدا کنید. می‌توانید از دو آکواریوم در کنار هم به‌صورت پیوسته یا گسسته در دکور کردن فضا به‌ عنوان یک میز خاص کمک بگیرید.

این عوامل همگی به فضای انتخابی شما بستگی دارد. خواه این فضا بزرگ باشد خواه کوچک، شما محدودیتی در استفاده از آن ندارید و تنها اندازه اش برای شما تفاوت پیدا خواهد کرد. در طراحی و دکوراسیون داخلی خانه بهتر است که از آکوراریوم های هیجان انگیز استفاده کنید تنوع زیادی در آکواریوم های منزل وجود دارد که می تواند به زیبا شدن چیدمان داخلی منزل کمک کند.

آکواریوم بین کابینتی زیبا

 جداسازی آشپزخانه و نشیمن با آکواریوم

با هر تم رنگی که در فضا دارید یک آکواریوم سفارش دهید. حال به ایده پردازی فضای داخلی منزل خود بپردازید. دکور کردن و جداسازی فضا با استفاده از آکواریوم کار بسیار جدید و منحصر به‌ فردی است. این امر را شما برای هر قسمتی از فضا که تمایل داشته باشید می‌توانید به انجام برسانید. به این صورت که آکواریوم را با رنگ سفید مورد استفاده قرار دهید و در ادامه سرویس غذاخوری را با همین تناژ رنگی دکور کنید.

این‌ که در کجای منزل از این دکوری شیک بهره بگیریم زیاد پیچیده نیست. شما می‌توانید حتی در اتاق مطالعه یک محیط آرامش‌بخش و اثرگذار تداعی کنید. این مهم تنها در شرایطی مهیا می‌شود که شما از یک ایده پردازی ناب بهره گرفته باشید. می‌توانید با یک نورپردازی ویژه، یک چیدمان خاص را تصویر کنید.

در کنار این آکواریوم بدون شک استفاده از یک صندلی تک برای مطالعه کار چیدمان شما را به پایان می‌رساند. به‌ راحتی با استفاده از یک مدل دیواری آن در کنار سایر لوازم‌خانگی در آشپزخانه می‌توان کار دکور را به انجام رساند. برای این منظور تنها کافی است پس از طراحی و جایگذاری وسایل در محیط آشپزخانه جای این دکوری شیک را خالی نگه داشت.

با کمک گرفتن از یک فرد خبره در این زمینه یک آکواریوم خاص با ابعاد متناسب با فضا طراحی و مورد استفاده قرار دهید. می‌توانید این کار را بر روی میز اپن یا همانند تصویر زیر در کنار سایر لوازم‌ خانگی انجام دهید. این امر به فضایی که در اختیار دارید بستگی دارد.

آکواریوم جدا کننده فضای نشیمن و آشپزخانه

این مقاله برای شما چقدر کاربردی بوده ؟

بر روی ستاره ها کلیک کنید و امتیاز دهید

متوسط امتیاز : 3.7 / 5. تعداد امتیار ها 3

اولین نفری باشید که امتیاز می دهد

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
WeCreativez WhatsApp Support
تیم افراش پلاس هر لحظه آماده پاسخگویی به پرسش های شماست.
👋 سلام دوست عزیز، چه کمکی از دست من بر میاد ؟