افراش پلاس ؛ واردات ، تامین و پخش متریال دکوراسیون داخلی

۰۲۱ ۸۸۲۸۳۹۰۰

با ما در تماس باشید

دیوارهای خانه یکی از اصلی ترین سازه ها محسوب می شود و یکی از مهمترین بخش ها تزئین دیوارها می باشد. دیوارها به منزل شخصیت می بخشد و هر کس با علاقه ای که دارد آن را تزیین می کند.

تزیین دیوار با بشقاب های قدیمی

یکی از پر طرفدارترین تزئین دیوارها،تزئین با بشقاب های دکوری می باشد.این تزئین تلفیقی از سبک سنتی و کلاسیک می باشد.این سبک سلیقه ی بسیار زیادی می خواهد تا بتوان زیبایی دیوار ها را با بشقاب به وظوح نمایان کرد

بشقاب دیواری
تزئین دیوارها با بشقاب

تزیین دیوار ها با گلدان های طبیعی

تزئین دیوارها با گلدان یکی از بهترین ایده برای تزیین دکوراسیون خانه می باشد. یکی از تاثیرگذار ترین مورد در گلدان های طبیعی رنگ زنده ای هست که دارند و حس تازه بودن را به شما منتقل می کند.

گلدان دیواری
تزئین دیوارها با گلدان

تزئین دیوارها با ساعت های سه بعدی و خاص

دیگر در دنیای امروز ساعت دیواری برای دانستن زمان استفاده نمی شود زیرا زمان را می توان با تلفن همراه خود نگاه کرد.امروزه ساعت ها نقش تزئین و دکوری را بدست آورده اند.

ساعت سه بعدی

تزئین دیوار ها با ایده های خاص

یکی از ایده ها برای تزیین دیوارهای منزل استفاده از هنر های دستی می باشد که بسیار ساده است، این ایده باعث میشود دیوار های منزل تان را از سادگی خارج کنید. یکی از مزایای این ایده این است که هر زمان برایتان تکراری شد خیلی راحت میتوانید آن ها را از دیوار جدا کنید و طرح های دیگر را جایگزین کنید.

و یا استفاده از نقاشی های فانتزی و زیبا که این ایده علاوه بر طراحی زیبا و چشم گیر میتواند از نظر رنگ بندی هم با دکوراسیون شما همخانی پیدا کند.

نقاشی دستی
نقاشی رو دیوار
نقاشی فانتزی

تزیین دیوارها با گالری عکس

یکی از پرطرفدارترین ایده ها طرح قاب عکس میباشد. این ایده در تزئین دیوارها می تواند کمک زیادی به شما بکند.علاوه بر راحتی، شما میتوانید هر روشی را که بخواهید برای چیدمان قاب عکس ها انتخاب کنید.

تزیین دیوارها با قالی های قدیمی و تزئینی

گاهی اوقات برای متفاوت بودن می توانیم در روش ها و سبک های سنتی تغییر ایجاد کرده و با ایده های نو ترکیب کنیم. انتقال فرش از روی کف به روی دیوار هم یکی از همین تغییرات است که می تواند در فضاهای مختلف منزل شما مانند اتاق خواب، پذیرایی و حتی راهروها استفاده کردو علاوه بر سالم نگه داشتن قالیچه و گلیم، به طراحی دیوار هم کمک کرد

تزئین دکوراسیون با قالیچه
تزئین با قالیچه
تزئین با قلی
تزئین دیوار با قالی
به این مقاله امتیاز بدهید
[تعداد: میانگین: ]
Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

امتیاز دهید

5/5

برچسب ها

فهرست مطالب