افراش پلاس ؛ واردات ، تامین و پخش متریال دکوراسیون داخلی

۰۲۱ ۸۸۲۸۳۹۰۰

با ما در تماس باشید

کابینت مدرن سفید احتمالا در سال 2020 نیز از پرطرفدارترین ها خواهد بود. چرا که رنگ های روشن حس پاکیزی را به محیط القا میکنند و فضا را باز و بزرگتر نشان می دهند. این ویژگی برای آشپزخانه های کوچک یک حسن محسوب می شود.

طیف رنگ سفید در کابینت ها

رنگ سفید در آشپزخانه به دو صورت براق و مات به کار می رود و شامل سفید شیری، سفید استخوانی، سفید مرمری و سفید عاجی می باشد.

رنگ سفید در آشپزخانه را می توانیم با هر رنگی ترکیب کنیم، حتی می توان برای اینکه سردی را از رنگ سفید بگیریم از طرح چوب و طیفی از این دست استفاده کنیم.

کابینت مدرن سفید رنگ یکپارچه در آشپزخانه

از ویژگی های کابینت مدرن سفید یکپارچه بودن آن است و اغلب کابینت های یکپارچه از زمین تا سقف امتداد دارند. این امر سبب می شود که از فضای آشپزخانه به صورت بهینه تر استفاده کنیم. همچنین صفحات کورین که قابلیت یکپارچگی را دارند، پیشنهاد مناسبی است.

نمای آشپزخانه ای با کابینت های سفید مدرن یکپارچه
نمای آشپزخانه مدرن با کابینت های یکپارچه سفید

کابینت مدرن سفید مات و براق

کابینت سفید مات برخلاف کابینت های براق نور را بازتاب نمیدهد ولی به این معنی نیست که فضا را تاریک کند، خصوصا اگر از رنگ های روشن استفاده کنید. این دسته از کابینت ها لکه های دست را کمتر مشخص میکنند.

کابینت مدرن سفید براق سبب بازتاب نور بیشتر و باعث بزرگتر دیده شدن فضای آشپزخانه می شود. کابینت سفید براق اثر انگشت را به راحتی مشخص میکند.

کابینت مدرن سفید در آشپزخانه های کوچک

کابینت مدرن سفید به دلیل بازتاب نور زیاد، در فضای کوچک مناسب و باعث بزرگتر دیده شدن محیط آشپزخانه می شود. بهترین گزینه برای آشپزخانه های کوچک، کابینت مدرن سفید رنگ است زیرا باعث می شود فضای پر نورتر و روشنی داشته باشید.

تمیز کاری کابینت مدرن سفید رنگ

نمای آشپزخانه با کابینت های سفید رنگ و براق
نمای آشپزخانه با کابینت سفید

کابینت سفید رنگ از سایر کابینت ها سریعتر جای لکه را نشان می دهند. صیقلی بودن و براق بودن کابینت سفید سبب میشود که گرد و غبار به راحتی روی آن بنشیند.

همین ویژگی سطح صاف آن باعث میشود به راحتی با کمی سرکه یا جوش شیرین مثل روز اول براق شود.

دیدن این مقاله توصیه می شود.

این مقاله برای شما چقدر کاربردی بوده ؟

بر روی ستاره ها کلیک کنید و امتیاز دهید

متوسط امتیاز : 5 / 5. تعداد امتیار ها 1

اولین نفری باشید که امتیاز می دهد

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
WeCreativez WhatsApp Support
تیم افراش پلاس هر لحظه آماده پاسخگویی به پرسش های شماست.
👋 سلام دوست عزیز، چه کمکی از دست من بر میاد ؟