افراش پلاس ؛ واردات ، تامین و پخش متریال دکوراسیون داخلی

۰۲۱ ۸۸۲۸۳۹۰۰

با ما در تماس باشید

دکوراسیون فست فود خود را زیباتر کنیم

امروزه با تغییر سبک های دکوراسیون و مدرنیته شدن آن ها، استفاده از متریال های نوین بسیار حائز اهمیت است. اینکه چگونه دکوراسیون فست فود خود را زیباتر کنیم بسته به نوع و سبک طراحی داخلی فست فود ها در جذب مشتریان تاثیر زیادی دارد.

طراحی نمای بیرونی فست فود

نمای بیرونی یک فست فود که وسایل بازی برای بچه ها تعبیه شده است
نمای بیرونی از یک فست فود که در مقابل آن وسایل بازی کودکان واقع شده


هنگامی که به یک رستوران یا فست فود وارد می شوید، اولین چیزی که با آن روبرو می شوید، نمای بیرونی و بعد از آن ورودی فست فود است. با وجود اینکه به طراحی داخلی فست فود اهمیت چندانی داده نمی شود اما این مسئله در جذب مشتری و بازگشت مجدد آن ها بسیار تاثیر دارد. بنابراین اینکه چطور دکوراسیون فست فود خود را زیباتر کنیم به هر دو عامل فضای بیرونی و داخلی باید توجه شود.

نمای بیرونی و طراحی فست فود مک دونالد
نمای بیرونی فست فود مک دونالد

در کنار کیفیت خدمات و غذایی که ارائه می شود، طراحی نمای بیرونی فست فود می تواند توجه سایرین را جلب کند. هماهنگی شکل و نمای خارجی با تم داخلی، رنگ ها، نورپردازی و سبک چیدمان از مواردی است که باید به آن توجه شود.
ساختمان های زیادی در سرتاسر دنیا، با ظاهر و نمای بیرونی شان شهرت یافته اند. مصالح به کار رفته در نمای بیرونی کافی شاپ یا رستوران شامل: سنگ، شیشه، آجر، سیمان و… می باشد. اما در سبک های نامتعارف از این متریال به صورت متفاوتی استفاده می شود. به طور مثال به کارگیری چوبهای بدون رنگ در اشکال مختلف و یا انواع فلز در سبک های مدرن ایده جالبی می باشد.

نمای بیرونی مدرن یک فست فود
نمای بیرونی از یک فست فود مدرن

یکی از معیارهای دیگر در انتخاب متریال، آب و هوای منطقه ای می باشد. باید دقت داشته باشید که چه مصالحی در باران، گرمای شدید و یا سرمای شدید پاسخگوی نیاز شما خواهد بود. بهتر است متریال به کار رفته با تغییرات دمایی دچار فرسایش نشوند و همچنین زیبایی خود را حفظ کنند.

اصول اولیه طراحی دکوراسیون فست فود

با کمتر شدن اوقات فراغت و صرف زمان زیاد برای کار در بیرون از منزل و کمبود زمان برای پخت و آماده کردن غذا، خانواده ها به غذاهای آماده و فست فود ها گرایش بیشتری پیدا کرده اند و ازین رو فست فود ها در گوشه و کنار شهر به چشم می خورد.

طراحی یک فست فود مدرن با استفاده از متریال های رنگی قرمز و آجرهای قرمز رنگ با هدف اینکه دکوراسیون فست فود خود را زیباتر کنیم
دکوراسیون یک فست فود مدرن با استفاه از متریال های نوین قرمز رنگ

طراحی دکوراسیون فست فود با طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ فرق های زیادی دارد. استفاده از رنگ های شاد مثل زرد و قرمز، میز و صندلی های چوبی یا فلزی مدرن با طرح های فانتزی، انتخاب کفپوش پارکت، رنگ آمیزی دیوارها، انتخاب تابلو با تصویر غذا، صندوق پذیرش مدرن و باقی موارد همگی شکل خاص خود را دارند.

نمایی از طراحی داخلی فست فود با استفاده از متریال های نوین رنگی زرد سبز قرمز با هدف اینکه دکوراسیون فست فود خود را زیباتر کنیم
استفاده از متریال های نوین رنگی در طراحی فست فود

تنها طراح است که با در نظر گرفتن فضای موجود و نیازهای مشتریان می تواند چیدمان تمامی این موارد را در کنار یکدیگر به بهترین شکل انجام دهد.
با رعایت موارد زیر می توانیم دکوراسیون فست فود خود را زیباتر کنیم:

  • انتخاب تم منحصر به فرد و خاص برای طراحی دکوراسیون داخلی
  • دیزاین فست فود بر اساس سبک های مختلف طراحی مدرن، صنعتی، پست مدرن
  • به کار بردن ایده های خلاقانه در طراحی نمای بیرونی فست فود هماهنگ با تم و رنگ ها در فضای داخلی
  • استفاده از متریال های نوین در دکوراسیون داخلی
  • خلاقیت در سبک نور پردازی و انتخاب لوستر با طراحی مطابق با تم فست فود
  • تزئین میز و صندلی های فست فود و انتخاب سبک خاص برای چیدمان
  • استفاده از متریال چوب، سنگ، فلز به شکل مدرن در سبک طراحی نیز تاثیر شگرفی دارد تا دکوراسیون فست فود خود را زیباتر کنیم.

طراحی دکوراسیون فست فود مدرن

نمایی از طراحی داخلی یک فست فود که برای اینکه دکوراسیون فست فود خود را زیباتر کنیم از تم قرمز و سفید و قهوه ای استفاده شده است.

همان طور که کیفیت یک فست فود از نظر بهداشتی و ارائه خدمات و غذاهای عالی اهمیت دارد. دکوراسیون فست فود نیز در ایجاد رغبت برای ماندن در فست فود و مراجعه های بعدی به آن بی تاثیر نیست. حتی چیدمان، تمایل به سرو غذا در داخل فست فود را بیشتر می کند.
یکی از مهم ترین کارهای که باید برای دیزاین دکوراسیون فست فود مدرن انجام دهید، انتخاب یک تم خاص و منحصر به فرد است. این روزها شاهد آن هستیم که علاوه بر سبک خاص نورپردازی، انتخاب رنگ، چیدمان و سایر مواردی که در دکوراسیون فست فود تاثیر گذار می باشد تغییر کرده است. در حال حاضر کلیه جنبه های روان شناختی نیز برای انتخاب تم و رنگ و نحوه چیدمان عالی در نظر گرفته می شود. به نمونه هایی از متریال های نوین اشاره می کنیم.

با هدف اینکه دکوراسیون فست فود خود را زیباتر کنیم تصویردکوراسیون مدرن یک فست فود با چراغ های بزرگ مشکی و نارنجی رنگ آویزان از سقف و یک میز مستطیلی شکل که صندلی ها در اطراف آن واقع شده است را نشان می دهد.

کورین

چه معمار باشید، چه طراح، چه مجری دکوراسیون داخلی و یا حتی خانه دار؛ طیف گسترده ورق های فشرده اکریلیک الجی و هانکس پاسخ تمام کسانی است که به دنبال متریالی با قابلیت های بی پایان، زیبا و مقاوم هستند.
کورین های الجی و هانکس به دلیل مقاومت بالا، آنتی باکتریال، قابلیت ترمیم، قابلیت خم پذیری و طیف رنگی بسیار زیاد گزینه مناسبی برای اجرای طراحی مدرن هستند. بخصوص زمانی که بخواهید از طیف رنگ های شاد استفاده کنید، کورین های فانتزی و رنگی مانند کد های S025، S026، S027 و … انتخاب هوشمندانه خواهد بود به هدف اینکه دکوراسیون فست فود خود را زیباتر کنیم.

SPL

 از موارد دیگر برای اینکه دکوراسیون فست فود خود را زیباتر کنیم SPL می باشد. پنل مستحکمی است که تحت دما و فشار بالا تولید می شود. این سری از SPL ها با فینیش Moon و در ضخامت 12 میلیمتر تولید میشود . علت این نامگذاری به دلیل الهام گرفتن طراح از سطح کره ماه به منظور خلق این فینیش می باشد .
این محصول به دلیل پروسه پیشرفته تولید دارای مزیت های بسیاری میباشد که باعث شده در طیف گسترده ای از اماکن قابل استفاده باشد. SPL آنتی باکتریال، مقاوم در برابر اسید، ضد حریق، ضد آب و ضد خش می باشد. استفاده از این متریال به دلیل اینکه قابلیت هلالی شکل شدن و خم پذیری ندارند برای طراحی های مدرن بسیار مناسب هستند. فینیش های خاص این محصول آن را از سایر محصولات متمایز می کند.

مارمونایت

نمونه کار اجرایی مارمونایت در ایران مال

سنگ مارمونایت ، ساخته شده از مواد اصلی کورین و کوارتز است ، به همین دلیل هم خواص سنگ کورین و هم خواص سنگ کوارتز را دارا می باشد ، از طرفی به دلیل طرحها و برجستگی سطحی، ظاهری مشابه سنگهای طبیعی دارد و بسیار کابردی است برای اینکه دکوراسیون فست فود خود را زیباتر کنیم.

طرح های رگه دار این محصول هم نمایانگر مدرنیته و هم حس سبک کلاسیک را با توجه به دیزاین انتخابی القا می کند. طرح پاندا در این محصول قابلیت بوکمچ و فورمچ را دارا می باشد. رادیانت امرالد شب تاب، و طرح موکا قابلیت عبور نور و اجرای بک لایت دارد.

برای طراحی یک دکوراسیون مدرن استفاده از متریال های مدرن و به روز بسیار ضروری می باشد. متریال هایی چون کورین الجی، هانکس، SPL و مارمونایت گزینه های بسیار مناسبی برای اینکه دکوراسیون فست فود خود را زیباتر کنیم هستند. هر کدام ازین محصولات دارای کد های متفاوت، ویژگی های خاص و رنگ بندی های متفاوتی می باشند که می توان با توجه به تم انتخابی و سبک چیدمان آن ها را انتخاب کرد.
برای آشنایی بیشتر، دیدن کدها و رنگ بندی این محصولات و انتخابی آگاهانه تر دیدن مقالات وهمچنین ویدیو های زیر توصیه می شود.
کاربرد کورین های فانتزی، آینده ی دکوراسیون داخلی، دکوراسیون خاص با SPL ، دکوراسیون داخلی با رنگ بندی خلاقانه

پس اگر قصد ایجاد تغییرات در طراحی دکوراسیون داخلی دارید و یا به برند شدن نام فست فود خود با تم و شکل دیزاین آن فکر می کنید، خلاقیت در طراحی دکوراسیون مدرن فست فود را فراموش نکنید. محصولات مدرن و بی رقیب شرکت می تواند پاسخگوی نیاز های شما باشد.

این مقاله برای شما چقدر کاربردی بوده ؟

بر روی ستاره ها کلیک کنید و امتیاز دهید

متوسط امتیاز : 1 / 5. تعداد امتیار ها 1

اولین نفری باشید که امتیاز می دهد

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
WeCreativez WhatsApp Support
تیم افراش پلاس هر لحظه آماده پاسخگویی به پرسش های شماست.
👋 سلام دوست عزیز، چه کمکی از دست من بر میاد ؟