افراش پلاس ؛ واردات ، تامین و پخش متریال دکوراسیون داخلی

۰۲۱ ۸۸۲۸۳۹۰۰

با ما در تماس باشید

حمام و 18 ترند جدید دکوراسیون الهام بخش

همه چیز درباره ی دکوراسیون حمام ها

همه ی ما گاهی اوقات می خواهیم حمام هایمان هوشمند ، مجلل و مهمتر از همه مکان هایی باشد که بتوانیم در آن کمی نسبت به زندگی روزمره و شلوغی ها عقب نشینی کنیم ، استراحت کرده و با خود خلوت کنیم.

این ترندهای دکوراسیون حمام به شما کمک می کند تا به همه موارد بالا دست یابید ، از صدای آرامش بخش فلوت گرفته تا سبزی جنگل ، این آخرین روند حمام برای سال 2021 است که برای بازسازی، یا به روزرسانی ساده فضا – مورد توجه قرار می گیرد. و گرچه پیروی و اعمال آخرین روندها تضمینی برای دستیابی به ظاهری بی انتها نیست ، اما ما فکر می کنیم اینها به اندازه کافی زیبا هستند تا بتوانند آزمون زمان را تحمل کنند. بنابراین ، به این موارد توجه کنید و صفحه ایده های دکوراسیون حمام ما را برای ظاهر بسیار مورد علاقه ما برای حمام از دست ندهید.

1.مثل پيله

تعجب آور هست که بعد از سال 2020 روند دکوراسیون حمام ها تا سال 2021 بسیار تحت تأثیر آبگرم هاي خانگی است.

یوسف منصوری ، رئیس طراحی در C.P توضیح می دهد ، از شمع های معطر گرفته تا لوازم لوکس ، راه های زیادی برای ایجاد فضایی آرام در آبگرم وجود دارد ، حمام اکنون می تواند خیلی بیشتر از فضاهای کاملاً کاربردی باشد. بیشتر مشتریان ما می خواهند واحه ای از رفاه را در قلب خانه خود ایجاد کنند . جایی که می توانند به عنوان یک عقب نشینی خصوصی برای استرس و استراحت از آن لذت ببرند.

ما این روند را” پیله کردن “می نامیم زیرا این راهی است که افراد می توانند خود را در راحتی و احساس آرام لوکس قرار دهند.پیله سازی حالتی است که می تواند لحظات ساده ای ایجاد کند که باعث می شود مکث کنیم ، مانند روشن کردن یک شمع معطر یا خودمان را در روپوش گرم بپیچیم. یا می توان از آن با لوازم و وسایلی که تجربیاتی مانند آبگرم مانند ماساژ دادن زیر دوش، حمام های آب درمانی و اتاقهای بخار و سونا پیشرفته ارائه می دهند، کاملاً لذت برد.

2. طرح های آمیخته شده در هم

حمام ها در حال حاضر کمتر به رنگ سفید ، سرامیک صیقلی معاصر محدود شده اند.

احتمالا سال آینده همه چیز در مورد آوردن محیط زیست با با طرح های بیوفیلی ، ایجاد مقدسات آبگرم با نقاشی های دیواری پیچیده و تلفیق محصول مدرن با نصب تابلوهای خیره کننده خواهد بود.

وان های ویکتوریایی به عنوان یک عنصر مهم در یک حمام شیک 2021 باقی می مانند ، اما این ترکیب به طور هماهنگ با سوله های مدرن ، براق ، کاشی های روشن و جدیدترین فن آوری ترکیب خواهد شد.

3. پاکسازی لوکس

تبدیل فضای داخلی به یک فضای یکپارچه برای ایجاد یک کار رضایت بخش تر نکته ی کلیدی حمام است. به عنوان صاحب خانه ، ما تمایل داریم حداقل دو بار در روز از حمام خود استفاده کنیم ، مطالعات نشان داده است که هر زن روزانه حداقل 29 دقیقه وقت در این فضا می گذراند. بنابراین اطمینان از اینکه طراحی حمام، به نوعی آبگرم خانه را ارائه می دهد ، یک ضرورت است.

علاوه بر کاشی های لوکس ، بیوفیلیا، ادغام و گنجاندن طبیعت به عنوان یک نقطه کانونی ، جایی نخواهد برد. هدف از ایجاد معنایی غنی و حسی با طبیعت همچنان در حال افزایش محبوبیت است.

یک طرح حمام بیوفیلی دارای الگوهای خاصی است که استرس را کاهش می دهند و خلاقیت را بهبود می بخشند در حالی که فرم ها و موادی را که از آنهایی که در خارج از منزل پیدا می شوند تقلید می کنند ، به نمایش می گذارد.

طیف گسترده ای از دوشهای مجلل وجود دارد که اجازه می دهد یک تجربه دوش گرفتن در خانه خود ایجاد کنید. اتصال بین آب و رفاه هرگز با سر دوش های آبشاری و دوش های ورودی به راحتی جایگزین واحدهای بزرگتر نشده است.

5-سبزبراي هميشه

بین کابینت یا گیاهان ، این رنگ می تواند پیوند تقویت کننده زندگی با طبیعت ایجاد کند. تنوع گسترده ای از کاشی های چشم نواز، مبلمان و سرامیک حمام در سایه های سرسبز فرصتی را برای ظاهر جدید و جذاب فراهم می کند.

در سایه های ملایم ، رنگ سبز احساس آرامش و هماهنگی طبیعی را ایجاد می کند ، در حالی که رنگ های تند و تیره فردیت و عمق را ایجاد می کنند. دیوارهایی از رنگ اشباع شده را در رنگ یا کاشی ، یا یک واحد معاصر یا حوضچه میز استفاده کنید.

6-زمين گرم

مد روز در طراحی حمام

رنگدانه های طبیعی را بپذیرید تا گرما را در طرح حمام خود افزایش دهید.در کنار نیاز به راحتی ، حرکت به سمت رنگ های گرم تر ، از جمله مایل به قرمز ، صورتی، قهوه ای ، کاراملی وجود دارد. به دنبال کاشی هایی با رنگ های خاکی باشید که پادزهر مناسبی برای درمان های بالینی هستند.

7. سبک مینیمالیست

از نظر معماری و بصری ، بهتر است حمام را با لوازم اضافی شلوغ نکنید. امکانات خود را مرتباً ویرایش کنید ، حوله های خود را به میله یا قلاب آویزان کنید ، استفاده از الگوها و نقوش را به حداقل برسانید و به طور کلی ، آن را ساده کنید. Barbara Sallick ، بنیانگذار ، می گوید: اگر از پایه یا روشویی دیواری به جای یک سینک بزرگ ، یک درب شیشه ای شفاف به جای پرده دوش و سطوح بازتابنده مانند کاشی و سرامیک براق استفاده کنید ، اتاق بزرگتر خواهد شد.

8-روشنايي لوكس

یک روشنایی همیشگی یک لحظه خوب و آرام را میسازد. زرق و برق همه جانبه یا کریستالی راهی برای پیشبروی به سمت این نکته است. جدیدترین نوآوری ها به این معنی است که برای ایجاد تغییر مجبور نیستید یک طرح را به طور کامل اصلاح کنید. شما می توانید از چراغ های بزرگتر استفاده کنید. لوسترهای بزرگ، آویزها و چراغ های چندشاخه همه برای کسانی که دوست دارند روشنایی خود را بیشتر کنند، مد هستند.

9- گياهان

برای کوچکترین اتاق خود شکوفه ها و شاخ و برگ ها را در نظر بگیرید تا بزرگترین ، جسورانه ترین و درخشان ترین تأثیر را داشته باشید. ممکن است در اینجا در انگلیس در یک آب و هوای مطبوع زندگی نکنیم ، اما این لازم نیست که شما را به یک احساس سرگرم کننده و گرمسیری در خانه خود متوقف کند . رنگ پرنشاط را در بکاربگیرید ، شاخ و برگهای سبز را اضافه کنید و با جزئیات ظاهر را به پایان برسانید.

10-اقدامات هوشمند

اتوماسیون خانگی دیگر یک چیز علمی تخیلی برای آینده نیست. مفید، آسان برای استفاده و کمی دقیق تر از آنچه انتظار دارید است. فناوری هوشمند نوید می دهد که کنترل را در نوک انگشتان شما قرار می دهد و تکالیف را برای شما بهتر می کند و اکنون به سرویسهای بهداشتی شما رسیده است. از آینه های مه زدا ، شارژر و پورت های USB ، نمایشگرهای درجه حرارت LED و سنسورهای دستمال خودکار ، حمام پناهگاه فناوری هوشمند است. آینده اکنون است.

11-سنگ های بوک مچ

“سنگ هایی که قابلیت بوک مچ دارند (مانند مرمر، مارمونایت طرح پاندا و SPL) قطعاً از لحظه ورود خود به طراحی دکوراسیون داخلی در کانون توجهات قراردارد. Darren می گوید: تمام حمام هایی که امروز بازسازی می شوند از سنگ مدرن در طرح جدید آنها استفاده می شود. “مارمونایت و SPL سنگ های مصنوعی زیبایی هستند که در طیف گسترده ای از رنگها ، طرح ها و رگه ها وجود دارد. “سنگ بوک مچ” و “فور مچ” بسیار محبوب است ، به ویژه برای کسانی که چیزی منحصر به فرد می خواهند.

12- حمام های سیاه

پالت های متغیر که با طرح ها و رنگ آمیزی مد روز مطابقت دارند ، جهت مشابه گوتیک را در حمام ها به دنبال دارند. با انتخاب سنگ های مدرن مارمونایت و SPL که در رنگ های تیره در بازار موجود است مانند مارکوئینا و ساهارا نویر در مارمونایت و گلکسی و نویر در SPL و همچنین کاشی های چینی بافت دار ، ظاهری مدرن و تازه در دکوراسیون حمام خود داشته باشید. این ظاهر همچنین قرار است در خط مقدم طراحی دکوراسیون آشپزخانه برای سال 2021 باشد.

فای فرووی ، مدیر بازاریابی ، برلینگتون ، می گوید: “پیشرفت در تکنولوژی و توسعه محصول همچنین امکان ایجاد رنگ های جدید در سرامیک ها را فراهم کرده است ، که به صاحبان خانه ها این امکان را می دهد تا بیش از هر زمان دیگری در حمام از طراحی ماجراجویانه استقبال کنند.”

معمار معروف ناتالیا میار از سنگ تیره برای کف و دیوارها در این پروژه (زیر) استفاده می کند تا یک زرق و برق خاکی را به فضا اضافه کند. به جای رنگ های مجلل و تیره در صورت امکان از سایه های خنثی جدا می شود. سرویس بهداشتی در یک پروژه اخیر در لندن در یک آپارتمان سبک و روشن قرار دارد و از فضای رنگارنگی که از آن وارد می شوید سرعت را تغییر می دهد. از محصول SPL به دلیل موجودی در دو ضخامت 12 و 3 میل و همچنین به دلیل مقاومت و خاصیت ضد آبی که دارند میتوانید در حمام برای میز، روشویی، دیوار پوش و سایر موارد تزییناتی استفاده کنید.

ناتالیا ادعا می کند: “استفاده از تنها یک سایه ممکن است خطرناک باشد اما نتیجه آن خیره کننده خواهد بود.” در اینجا او رنگ و بوی خوش رنگی را به شکل گل برای بلند به نظر رساندن سقف اتاق اضافه می کند. لوازم جانبی را می توان برای همان اثر استفاده کرد.

فای توضیح می دهد: “حمام ها به طور فزاینده ای به مکان هایی برای استراحت و آرامش تبدیل می شوند.” “ما شاهد افزایش مشتریانی هستیم که به دنبال حمامهای لوکس برای نهایت آرامش هستند ، و رنگهای چشمگیر یک انتخاب محبوب برای بیان جسورانه در طراحی دکوراسیون داخلی در چنین فضاهایی است.”

13-پرده های باشکوه

خواه یک پارچه باشکوه باشد یا یک کرکره کلاسیک ، یک پنجره نقش مهمی در موفقیت یک طرح دکوراسیون داخلی بازی می کند.

پرده ممکن است یک انتخاب غیر معمول برای حمام باشد. بخار و رطوبت البته می تواند برای پارچه های حمام مشکل ساز شود ، اما تا زمانی که اتاق شما تهویه خوبی داشته باشد، باید در امنیت باشید. پرده ای که به خوبی انتخاب شده باشد می تواند به حمام و همچنین گرم بودن و زیبایی بخش باشد.

15. استفاده از کنسول ها

مسلماً انتخاب یک سینک روشویی می تواند یکی از سخت ترین کارها در هنگام طراحی سرویس بهداشتی جدید باشد زیرا باید بین زیبایی ، عملکرد ، نصب و همچنین بودجه تعادل داشته باشید.

گزینه های زیادی جهت انتخاب نوع سنگ کنسول نیز وجود دارد. در ترند های جدید انتخاب ها به سمت سنگ مارمونایت، SPL، کوارتز و سرامیک پرایش پیدا کرده اند.

اگر توجه کمتری به مد دارید و ترجیح می دهید طرح های مینیمالیستی و اسکاندیناوی استفاده کنید ، 2021 نیز بر نیاز ما برای یکدلی با طبیعت تأکید می کند. سال دنياي جديد شجاع همراه با سطوح گرمتر ، چوب واقعی و خطوط منحنی تر ، در مقایسه با سطوح سرد و خشن که در حمام دیده می شود ، دست به دست می شود.

این مقاله برای شما چقدر کاربردی بوده ؟

بر روی ستاره ها کلیک کنید و امتیاز دهید

متوسط امتیاز : 3.7 / 5. تعداد امتیار ها 3

اولین نفری باشید که امتیاز می دهد

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
WeCreativez WhatsApp Support
تیم افراش پلاس هر لحظه آماده پاسخگویی به پرسش های شماست.
👋 سلام دوست عزیز، چه کمکی از دست من بر میاد ؟