افراش پلاس ؛ واردات ، تامین و پخش متریال دکوراسیون داخلی

۰۲۱ ۸۸۲۸۳۹۰۰

با ما در تماس باشید

5 نکته برای بهبود نورپردازی آشپزخانه

ظاهر آشپزخانه یک نقطه فروش مهم در معاملات املاک برای خریدار و فروشنده است. همچنین یکی از مکالمات مهم بین صاحب‌خانه و مستاجران است. به همین دلیل، نبود تجهیزات روشنایی قابل قبول نیست. نورپردازی آشپزخانه مناسب باعث می‌شود  آشپزخانه ها مدرن‌تر و ظریف‌تر به نظر بیایند، که باعث افزایش پتانسیل فروش و تاثیر آنها می‌شود. شما با این پنج نکته می‌توانید نورپردازی محیط آشپزخانه‌تان را بهبود ببخشید:

نورپردازی یکپارچه

5 نکته برای بهبود نورپردازی آشپزخانه: نورپردازی یکپارچه

در بعضی از آشپزخانه معمولا یکی دوتا چراغ بزرگ نصب شده، که باعث می‌شود نورپردازی خیلی پراکنده و بی‌اثر به نظر بیایند. این نقطه نورانی یک محدوده را روشن میکند درحالیکه مابقی فظا تاریک است. از طرفی بعضی از آشپزخانه ها تعداد بسیار زیادی چراغ دارند.این آشپزخانه‌ها به هم ریخته و گیج کننده به نظر میایند که باعث اضطراب صاحب‌خانه و خریدار واقعی می‌شود. نورپردازی یکپارچه باعث ایجاد نور یکنواخت در محیط آشپزخانه می‌شود که هر قسمتی از آشپزخانه را پوشش میدهد. ادغام و نصب انواع مختلف نور که آنها را با رنگ و مدل آشپزخانه یکی می‌کند.

یک نقطه کانونی انتخاب کنید

تاکید برروی یک نقطه میتواند حالت آشپزخانه شما را توصیف کند. همانطور که نقطه مرکزی شما باید با دکوراسیون‌های رترو، مدرن، انتقالی، سنتی و یا سبک معاصر همخوانی داشته باشد، هرچند شما باید یکی را برای مابقی فضا انتخاب کنید. در حالت ایده‌آل این سرمایه گذاری باید به صورتی باشد که با طرح‌های مختلف در تغییرات دکوراسیون و تغییر صاحب‌خانه مطابق باشد. مثالی از نورپردازی نقطه کانونی شامل نورگیرها و چراغ‌های آویز است.

نور را به ابزاری مفید تبدیل کنید

نوری که واقعا هدفمند است باید در محل مناسب با درنظرگرفتن دقیق محل و کاربرد اتاق نصب شود. در بهترین نورپردازی داخلی‌ هدف روشن تر کردن و کاربردی بودن است. برای کمک به راحت‌تر کردن شستشوی ظروف، آشپزی و غذا خوردن می‌توانید چراغ ها را روی سینک ، اجاق گاز و میزغذاخوری نصب کنید.

آشپزخانه مدرن با متریال های جدید
ادامه مطلب

در صورت لزوم روشنایی را کم کنید

تمام چراغ‌ها باید کلید خاموش و روشن داشته باشند، اما قطع کردنش محدود کردن پتانسیل اثاثیه است. به جای خاموش و روشن کردن چراغ ها باید گزینه جابجایی راحت بین کم نور و پرنور بودن چراغ‌ها را داشته باشیم. در مواردی که نور کامل نیاز نیست مثل شب نشینی و غذا خوردن و.. نور کم راهی مناسب برای انجام آن کارها بدون ایجاد مزاحمت برای دیگران است.

نصب نور مخفی در نورپردازی آشپزخانه

استفاده از چراغ برروی زمین یا برروی صفحه کابینت مرسوم نیست، ولی انجام این کار حس متفاوتی را در آشپزخانه ایجاد می‌کند. به نوبه خود، پاسخ به ظاهر آشپزخانه متفاوت است. حتی می‌توانید با نصب نورپردازی زیرکابینتی دید بهتری را به داخل کابینت ایجاد کنید. هزینه های این چنینی سایه‌ها را روشن و گرمای اتاق را افزایش می‌دهد.

آنها نوری به محل کار شما می‌تابانند بدون اینکه مجبور باشید تمام چراغ‌ها را روشن کنید تا کارتان را انجام دهید. از نور زیر کابینتی استفاده کنید تا الگوی نورپردازی آشنایی را اضافه کنید. این لیست کوچکی از ایده‌های وسیعی است که برای اراستن نورپردازی آشپزخانه استفاده می‌شود. کارهای بسیار بیشتری هست که می‌توان انجام داد. با این حال، شما باید مطمئن شوید که نورپردازی آشپزخانه‌تان بهینه است.

برای تغییر نورپردازی موفقیت‌آمیز یک برنامه مناسب حیاتی است. مشخص کردن اینکه آیا نور طبیعی، نور داخلی یا نور ترکیبی برای نورپردازی آشپزخانه شما بهترین عملکرد را خواهد داشت و برای پیشنهاد و کمک با یک متخصص نورپردازی تماس بگیرید. استفاده درست از نورپردازی میتواند محیطی را روشن کند، به یک قسمت دکوراتیو از خانه تان تبدیل کند و بهره‌وری شما را بهبود ببخشد.

آشپزخانه گالری
ادامه مطلب

این مقاله برای شما چقدر کاربردی بوده ؟

بر روی ستاره ها کلیک کنید و امتیاز دهید

متوسط امتیاز : 5 / 5. تعداد امتیار ها 3

اولین نفری باشید که امتیاز می دهد

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
WeCreativez WhatsApp Support
تیم افراش پلاس هر لحظه آماده پاسخگویی به پرسش های شماست.
👋 سلام دوست عزیز، چه کمکی از دست من بر میاد ؟