افراش پلاس ؛ واردات ، تامین و پخش متریال دکوراسیون داخلی

۰۲۱ ۸۸۲۸۳۹۰۰

با ما در تماس باشید

سبک‌ها و رنگ‌ها در آشپزخانه 2022

سبک انتقالی که به خوبی برای بیشتر خانه‌ها جواب می‌دهد، مثل سال گذشته به عنوان بالاترین انتخاب برای بازسازی آشپزخانه باقی مانده است، که از 21 درصد سال گذشته به 25 درصد افزایش یافته است.

سبک معاصر توانسته سبک مدرن را به عنوان دومین سبک پرطرفدار پشت سر بگذارد، و ظاهر روستایی که از هر 10 پروژه بازسازی در یکی از پروژه‌ها انتخاب شده که 2 درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشته و از بالاترین سهمش که در سال 2019 چهارده درصد بوده کاهش بیشتری داشته است.

سفید راهش را به عنوان پرچم دار رنگ‌ها در دیوارها بین کابینتی‌ها و کابینت‌های آشپزخانه به ترتیب با 32درصد، 40 درصد و 41درصد ادامه داده است، خاکستری رایج‌ترین انتخاب به‌جای سفید است با 27 درصد از بازسازی صاحب‌خانه‌ها که دیوار‌ها آشپزخانه را طوسی می‌کنند، 13 درصد اجرای کف پوش‌ها طوسی است و 11 درصد بین کابینتی طوسی را انتخاب می‌کنند.

پاشیده شدن رنگ‌ها همچنان در طرح‌ها هستند، 20 درصد از سهم بازسازی‌ها انتخاب بین‌ کابینتی‌های چند رنگ و 6درصد رنگ آبی را انتخاب کرده‌اند.

نظر کارشناسان طراحی این است که رنگ‌ کابینت‌های جزیره‌ای آشپزخانه آبی، مشکی و سبز با ایجاد تضاد با کابینت‌های سفید جذابیت بصری به همراه می‌آورند.

کف‌پوش آشپزخانه 2022

پارکت چوبی بدون طرح یا طرح‌دار محبوب‌ترین متریال برای کف‌پوش آشپزخانه 2022  در طول بازسازی خانه هستند. کف‌پوش‌های چوبی در 25 دزصد از بازسازی ها مورد استفاده قرار گرفته است.

کف‌پوش آشپزخانه 2022

با این حال کف‌پوش وینیل یا ارتجاعی برای سومین سال متوالی به رشدش ادامه داده است، و محبوبیتش را تقریبا دوبرابر کرده و از سال 2019 به 23 درصد رسانده و سرامیک و کاشی‌های پارسلان را با 19 درصد از سهم بازار، که با 5درصد کاهش نسبت به قبل باعث شده از جایگاه نخست بازار به رتبه سوم تنزل پیدا کنند، را پشت سر گذاشته است.

این مقاله برای شما چقدر کاربردی بوده ؟

بر روی ستاره ها کلیک کنید و امتیاز دهید

متوسط امتیاز : 5 / 5. تعداد امتیار ها 1

اولین نفری باشید که امتیاز می دهد

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
WeCreativez WhatsApp Support
تیم افراش پلاس هر لحظه آماده پاسخگویی به پرسش های شماست.
👋 سلام دوست عزیز، چه کمکی از دست من بر میاد ؟