افراش پلاس ؛ واردات ، تامین و پخش متریال دکوراسیون داخلی

۰۲۱ ۸۸۲۸۳۹۰۰

با ما در تماس باشید

عبارت “طراحی سازگار با محیط زیست” را ممکن است برای اولین بار باشد که می‌شنوید، اما احتمالا برای شما آشناتر خواهد بود اگر بیشتر در معرض اخبار و مقالات صنعت طراحی داخلی و معماری باشید. طراحی سازگار با محیط زیست مفهومی است که این حقیقت را در بر می‌گیرد که انسان موجودی بیولوژیکی است که نیاز به حفظ ارتباطش با محیط زیست را دارد.

طراحی سازگار با محیط زیست چیست؟

اگر در چند سال گذشته اتاق، سوییت، خانه و یا محل کارتان را با تعداد زیادی گیاه به روز کرده باشید، این برای شما مثل میلیون‌ها پرورش دهنده گیاه جدید دیگر مسئله تازه‌ای نباشد. درواقع تحقیقات نشان داده در معرض گیاهان بودن می‌تواند سلامت روانی شما را افزایش دهد، اضطراب را کاهش دهد، خواب را بهبود ببخشد، و به ما کمک کند حس ارتباط بیشتری در زمان دوری از اجتماع داشته باشیم. بسیار تاثیر گذار است، درسته؟

طراحی سازگار با محیط زیست دیوار‌های گیاهان زنده

المان‌های طراحی سازگار با محیط زیست

البته  طراحی سازگار با محیط زیست، که دوست‌دار محیط زیست هم نامیده می‌شود، به کارگیری گیاهان آپارتمانی و دیوار‌های گیاهان زنده را هم در بر می‌گیرد. اما این نوع طراحی تمرکزش بر داشتن المان‌های معماری مثل پنجره‌های بزرگ که به شما اجازه می‌دهد نمایی از باغ یا حیاط بیرون داشته باشید، فضاهای نشیمن بسته و باز، استفاده از متریال‌های طبیعی و استفاده کارآمد از منابع و پایداری در طول عمر ساختمان هم هست.

طراحی سازگار با محیط زیست، که دوست‌دار محیط زیست هم نامیده می‌شود،

اما چطور میخواهید طبیعت را به طراحیتان اضافه کنید، بخصوص اگر در آپارتمان زندگی می‌کنید یا از پس مخارج ساخت یک خانه جدید یا به روز کردن خانه قدیمیتان برنمی‌آیید؟ این کار از چیزی که به نظر می‌آید ساده‌تر است.مردم ممکن است لزوماً از عبارت دوست‌دار محیط زیست استفاده نکنند اما همیشه به دنبال راه‌هایی هستند تا طبیعت را به داخل خانه‌هایشان بیاورند. این ایده‌‌ای است از جریانی دلگرم کننده از چشم انداز‌های طبیعی به خانه‌هایمان و لذت بردن زیبایی طبیعت اطرافمان.این ارتباطی است به فضای بیرون که بسیاری از ما گمش کرده ایم.

این مقاله برای شما چقدر کاربردی بوده ؟

بر روی ستاره ها کلیک کنید و امتیاز دهید

متوسط امتیاز : 0 / 5. تعداد امتیار ها 0

اولین نفری باشید که امتیاز می دهد

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
WeCreativez WhatsApp Support
تیم افراش پلاس هر لحظه آماده پاسخگویی به پرسش های شماست.
👋 سلام دوست عزیز، چه کمکی از دست من بر میاد ؟