افراش پلاس ؛ واردات ، تامین و پخش متریال دکوراسیون داخلی

۰۲۱ ۸۸۲۸۳۹۰۰

با ما در تماس باشید

چطور یک فضای آموزش مجازی در خانه بسازیم

فضای آموزش مجازی بسیار محبوب شده‌اند و در بعضی موارد در خصوصیت‌های طراحی خانه به یک نیاز تبدیل شده‌اند. بسیاری از دانش‌آموزان در سرتاسر دنیا حداقل بعضی از کلاس‌هایشان به صورت مجازی برگزار می‌شود و نیازمند یک فضای اختصاص داده شده برای شرکت در کلاس‌های‌شان، انجام دادن پروژها و تکالیف‌شان و انجام دادن کار‌های روزانه‌شان هستند.

چه کودکتان در مقطع پیش‌دبستانی باشد چه دبیرستان، طراحی محیط یادگیر مثبتی که زیبایی و عملکرد را ارائه می‌کند به صورت روزافزون برای خلاقیت و عملکرد خوبشان موثر است. متخصصان طراحی سه راه‌حل را برای کمک به شما برای برنامه‌ریزی ایجاد یک فضای یادگیری مجازی کامل در خانه‌تان ارائه کرده‌اند

1. ساخت فضای چندمنظوره

طراحی اتاقی چند منظوره که می‌تواند بیشتر فعالیت‌های آموزشی را فراهم کند. با اضافه کردن رنگ و لوازم خاص می‌توان یک فضای مطالعه معمولی را به محل استراحتی تبدیل کند که می‌توانید با اعضای خانواده‌تان وقت بگذرانید یا به کارهای مورد علاقه‌تان بعد از اینکه تکالیفتان انجام شد برسید.

ساخت فضای آموزش مجازی چند منظوره

استفاده از روشنایی‌های منحصر به فرد ثابت، توکار و رومیزی یا لوازم سازمانی همچون تقویم‌های دیواری، پین برد و نظم ‌دهنده‌های اسناد می‌توانند نظم همه را حفظ کنند و اتاق را برای کل سال کاربردی کنند.

2. یک فضای بدون نقص برای مرکز آموزش مجازی خود پیدا کنید

تصمیم‌گیری در مورد اینکه مرکز آموزشی مجازیتان را در کجای خانه راه‌اندازی کنید بسیار کلیدی است. ترجیح می‌دهید در یک فضای بسته باشید که مواردی که باعث حواس پرتیتان می‌شود را محدود کند یا فضایی روشن  و با هوای تازه که الهام‌بخش باشد؟

چندین فضای آموزشی غیرقابل انتظار برای دانشجوی خانگی تان وجود دارد تا در طول روز و عصر از آن استفاده کند.

زمانی که یک خانه جدید طراحی می‌کنید، بسیار مهم است که برای برگزیدن محل‌های منتخب فضای آموزش مجازی خود براساس خصوصیت‌ها و نیاز‌های شخصی خود برنامه ریزی کنید. بسیاری از معمار‌ها یکسری طرح منتخب از طرح‌های اجرایی و گزینه‌های نقشه داخلی برای ترکیب این فضاها با طراحی خانه و سوئیت با هر نوع سبک زندگی و نیازی دارند.

3. سبک طراحی و حالت میز را مد نظر داشته باشید

یک فضای کار کاربردی و سازماندهی شده  رمز بازدهی است. به طراحی داخلی و سازماندهی میز توجه کنید، درحالی که هر دو می‌توانند زیبایی کلی را تغییر دهند. یک میز گوشه یا یکی با طراحی تعبیه شده در داخل دکور اتاق برای فضاهای ساده تا به دیگر لوازم اتاق فضا بدهند. میز‌های وسط اتاق بزرگ می‌توانند به یک نقطه کانونی در زمان ورود به اتاق، ایجاد جریان و حس تحسین در اتاق تبدیل شوند.

 سبک طراحی و حالت میز را در فضای آموزش مجازی مد نظر داشته باشید

استفاده از میز‌های مدرن با استفاده سنگ‌های طبیعی و مصنوعی همچون spl که در کنار طرح‌های سنگ طبیعی می‌توانند در طرح‌های مینیمال و مدرن بسیار زیبا و چشم نواز باشند.

هر بخش از یک اتاق باید هدفی داشته باشد و این بخش‌ها باید با هم به صورت پیوسته عمل کنند.  اضافه کردن یک نیمکت به سبک عثمانی برای آوردن سبک طراحی یا یک عنصر کاربردی همچون صندلی مطالعه که به سرعت می‌تواند به عضو اصلی اتاق تبدیل شود.

این مقاله برای شما چقدر کاربردی بوده ؟

بر روی ستاره ها کلیک کنید و امتیاز دهید

متوسط امتیاز : 5 / 5. تعداد امتیار ها 1

اولین نفری باشید که امتیاز می دهد

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
WeCreativez WhatsApp Support
تیم افراش پلاس هر لحظه آماده پاسخگویی به پرسش های شماست.
👋 سلام دوست عزیز، چه کمکی از دست من بر میاد ؟