Harex

کورین هارکس

انسان امروزی، تنوع طلب است، به دنبال خلق ایده های جدید و برداشتن موانع از سر راه رویاپردازی خویش است. سنگ کورین در زمینه دکوراسیون داخلی این موانع را تا حد بسیار زیادی مرتفع می نماید و به ایده های شما بال می دهد ولی متاسفانه به دلایلی از قبیل قیمت بالا، محدودیت های اجرایی و ….، کورین آنگونه که باید و شاید در ایران شناخته نشده و در اغلب پروژه ها از حداقل پتانسیل های این متریال استفاده می شود که باعث شده کاربرد اصلی این متریال در ایران تولید و اجرای صفحات کابینت باشد. در حالی که این امکان  یکی از ساده ترین موارد استفاده از کورین می باشد حال آنکه با توجه به قیمت متریال و هزینه های دستمزد، توجیح اقتصادی ندارد و شما با پرداخت هزینه بالا از حداقل پتانسیل متریال کورین استفاده می نمایید.

از روی دیگر در شهرستان های کوچک، همچنان پس از گذشت سالها از ورود متریال کورین به بازار ایران مشکلاتی از بابت نصب و نصاب مجرب وجود دارد.

با توجه به مسایل فوق تحقیقات و پژوهش های گسترده ای در سال 91 با هدف رفع این دو نقیصه اصلی شروع شد و نهایتا در سال 94 با نصب و راه اندازی خطوط تولید سنگ کورین با استفاده از پیشرفته ترین فرمولاسیون کورین، آخرین تکنولوژی و نوآوری های خاص محصول هارکس به بازار ایران معرفی شد.

هارکس از ترکیب، 3 لایه ام دی اف 16 میل با دانسیته بالا به منظور زیرسازی و مقاومت بالا؛ روکشی از جنس کورین با درصد اکریلیک بالا به ضخامت 3 میلیمتر به منظور بهره وری محصول نهایی از خواص کورین ساخته شده است سپس در کارخانه به صورت یکنواخت تمامی صفحات تا شماره 3000 سمباده و پولیش میشوند و لایه زیرین صفحات برای جلوگیری از نفوذ رطوبت نیز با روکشی از کورین ولی با درصد پایین تر اکریلیک ( با هدف کاهش قیمت ) کوتینگ می شود.

محصول نهایی صفحه ای مقاوم بوده که تمامی مزایای مثبت کورین جهت صفحه کابینت را دارا می باشد در حالی که از نظر قیمت بسیار مناسب تر از صفحات غیر آماده موجود در بازار است و همچنین نیازی به صرف هزینه و زمان برای ساخت و پرداخت صفحات در کارگاه ندارد.

قبل
بعد

بدون نمونه مشابه در ایران

چرا صفحه کابینت هارکس؟

آماده به نصب

بدون نیاز به صرف هزینه و اتلاف وقت جهت ساخت و پرداخت با نصب آسان

سرعت بالا در اجرا

افزایش سرعت اجرایی پروژه های ساختمانی و بازسازی

اجرای بدون درز و یکپارچه

قابلیت اجرای بدون درز و یکپارچه بواسطه چسب مخصوص و همرنگ

قابل ترمیم و بازسازی

قابلیت ترمیم و بازسازی در صورت ایجاد آسیب و خط خش

قابلیت شب تاب

کورین هارکس دارای قابلیت ذخیره سازی نور می باشد

لوگوی هارکس سفید
سوالات متداول

سوالات متداول :

خیر رزین اکریلیک موجود در صفحات در مقابل اشعه فرابنفش مقاومت بالایی دارد و به همین دلیل صفحات تغییر رنگ نخواهند داد.

بله به دلیل یکپارچه بودن لایه کورین این صفحات، جذب رطوبت انجام نمیشود و لذا در مقابل لکه بسیار مقاوم است.

بله ، هارکس در مقابل اجسامی با دمای 85 درجه سانتیگراد مقاوم میباشد. البته شعله مستقیم یا دمای بالاتر میتواند به صفحات آسیب برساند لذا استفاده از زیرقابلمه ای پیشنهاد می شود.

برند های کورین صفحات هارکس نیز دچار خط و خش میشود ولی امکان پولیش زدن این صفحات و ترمیم آن به صورت روز اول وجود دارد.

 
 

خیر – به دلیل استفاده از تکنولوژی لومینوس آلمان در این صفحات و همخوانی و هماهنگی این متریال با آخرین استاندارد های غذایی اتحادیه اروپا، این گونه صفحات هیچ ضرری در محیط منزل ندارند.

خیر به دلیل استفاده از مغزی یکپارچه امکان ابزار خوری ندارند، همچنین امکان اجرا به صورت 3 بعدی وجود ندارد ولی میتوان اجراهایی بصورت حلالی شکل را به راحتی با هارکس انجام داد.

بله – به دلیل استفاده از فرمولاسیون پیشرفته و درصد بالای اکرلیک موجود در این صفحات امکان خم پذیری قرنیزها حتی با استفاده از آب جوش امکان پذیر است.

با ما در تماس باشید