افراش پلاس ؛ واردات ، تامین و پخش متریال دکوراسیون داخلی

۰۲۱ ۸۸۲۸۳۹۰۰

با ما در تماس باشید

لوگوی های مچ

های مچ - Hi-Match

از دیرباز در زمینه دکوراسیون انسان مجذوب زیبایی و طبیعت چوب بوده است، با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی متریال های جدید و طرح ها و رنگ ها متنوع بخصوص در زمینه MDF جایگزین چوب طبیعی شد ولی علاقه شدید و جذابیت چوب موجب شده که صنایع پیشرو در زمینه متریال های دکوراسیون به دنبال تولید محصولی کاملا مشابه چوب باشند.
از این رو ورق های سینکرونایز با هدف شبیه سازی چوب طبیعی طراحی و تولید شد، محصول نهایی فوق العاده زیبا خواهد بود که به سختی میتوان بین آن و چوب طبیعی تفاوت قائل شد .
ورق های سینکرونایز در واقع ورق های ملامینه ای هستند که در پروسه تولید آنها طرح کاغذ و برجستگی سطح، کاملا هماهنگ و منطبق با هم میباشد .
برای اینکه این امر امکان پذیر باشد باید از مرغوبترین مواد اولیه ، پیشرفته ترین ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا در پروسه تولید استفاده کرد که هر شرکتی توانایی آن را ندارد .

برند HI-MATCH، ( هایمچ )ارائه دهنده ورق‌هایMDF ملامینه سینکرونایز (طرح و برجستگی هماهنگ) با کاغذ آلمانی، رنگ و کیفیت ماندگار، تولید شده با استفاده از ماشین آلات آلمانی ، طراحی شده با هدف تأمین بهتر نیازها و سلایق مصرف کنندگان در بازار می‌باشد.

کلمه “HI-MATCH” به معنای تطابق و هماهنگی بالا می‌باشد.

نام HI-MATCH  در واقع بیان‌ کننده کیفیت بالای این محصول در تطابق طرح و برجستگی می‌باشد. 

نمونه کار اجرایی های مچ himatch

نداشتن محدودیت در ابعاد به مانند چوب طبیعی

قابلیت تولید در رنگ هایی که در چوب طبیعی موجود نیست

وزن کمتر و قیمت مناسب تر در مقایسه با چوب طبیعی

نمونه کار های اجرایی

نمونه کار اجرایی با های مچ
سوالات متداول

سوالات متداول :

به کمک دستمال مرطوب، میتوان سطوح این ورق ها را نظافت نمود.

خیر – هیچکدام از ورق های تولیدی با رزین ملامینه ضد خش نیستند ولی در مقابل خط و خش مقاوم هستند

خیر، ولی به دلیل وجود رزین ملامینه و دانسیته بالا در مقابل رطوبت مقاوم هستند.

ابعاد ورق 280 سانتیمتر در 122 سانتیمتر و به ضخامت 16 میلیمتر میباشد.

 
 

در کل ورق های سینکرونایز به وسیله پرس های ملامینه تولید می شوند با این تفاوت که در این دستگاه ها از لیزر برای هماهنگ شدن کاغذ و MDF استفاده می شود و در نتیجه محصول نهایی مشابه چوب طبیعی خواهد بود.

در تولید این ورق های از کاغذ های شات دکور آلمان استفاده می شود و به همین جهت برند هایمچ بیشترین شباهت به چوب طبیعی را دارد.

  • ورق های هایمچ به وسیله خطوط ( Wemhoner ) آلمان به صورت دو رو همزمان تولید میشوند به همین دلیل ذره ای تفاوت و جا به جایی در بین خطوط و طرح وجود ندارد. حال آنکه عمده برندهای موجود در بازار بصورت دستی و نه با لیزر، منطبق میشوند و به همین دلیل اختلاف بین طرح و گره دارند . همچنین دو روی این ورقها در طی دو مرحله پرس میشوند که موجب میشود به مرور زمان این ورق دچار خمیدگی و تاب برداشتن شود.
  • ورق های هایمچ از نمونه های مشابه خود در بازار حداقل 2 کیلوگرم سنگین تر می باشند و دارای بالاترین تراکم مغز ام دی اف در بازار هستند.

در سبد رنگی هایمچ، تعداد 2 فینیش با 10 رنگ خاص وجود دارد که سایر برند های بازار آنها را ندارند و توانایی تولید آن را نیز ندارند. سری های Plus و X شامل این دسته می باشند.

WeCreativez WhatsApp Support
تیم افراش پلاس هر لحظه آماده پاسخگویی به پرسش های شماست.
👋 سلام دوست عزیز، چه کمکی از دست من بر میاد ؟