واردات، تامین و پخش متریال دکوراسیون داخلی

مجله افراش پلاس

بازسازی و نوسازی, دکوراسیون داخلی تجاری

دکوراسیون فست فود خود را زیباتر کنیم

امروزه با کمتر شدن اوقات فراغت و صرف زمان زیاد برای کار در بیرون از منزل و کمبود زمان برای پخت و آماده کردن غذا، خانواده ها به غذاهای آماده و فست فود ها گرایش بیشتری پیدا کرده اند و ازین رو فست فود ها در گوشه و کنار شهر به چشم می خورد.
اینکه چگونه دکوراسیون فست فود خود را زیباتر کنیم بسیار حائز اهمیت است. زیرا که نوع و سبک طراحی داخلی فست فود ها نیز در جذب مشتریان تاثیر زیادی دارد.

ادامه مطلب
کابینت نئو کلاسیک
آشپزخانه, دکوراسیون داخلی مسکونی

کابینت نئو کلاسیک را میشناسید؟!!

کابینت نئو کلاسیک ، یکی از  بهترین طرح‌ها و سبک‌ها در کابینت آشپزخانه است که الهام‌ گرفته از دوران ویکتوریا و قرن ۱۸ و ۱۹ اروپایی است. این سبک دارای سادگی طرح مدرن و ظرافت های طرح کلاسیک می باشد.

ادامه مطلب
بدون دسته بندی

انواع روشویی

کابینت روشویی در طراحی حمام نقش بسیار مهمی دارد و لازم است که در انتخاب آن بیشتر دقت کنید. به همین دلیل بسیار مهم است که قبل از خرید انواع روشویی نکاتی را در نظر بگیریم. به عنوان مثال، از خودتان سوال کنید که به چه نوع روشویی نیاز دارید؟

ادامه مطلب
دکوراسیون هتل با نورپردازی خلاقانه
بدون دسته بندی

دکوراسیون هتل

دکوراسیون هتل در بازه کنونی با راه حل های خلاقانه هوشمندانه با تغییرات سریع اجتماعی سازگار شده است. در این مقاله چند مورد از جالب ترین روندهای طراحی داخلی که صحنه مهمان نوازی امروز را شکل می دهد را پوشش خواهیم داد.

ادامه مطلب
آشپزخانه, دکوراسیون داخلی مسکونی

نصب صفحه کابینت کورین

هر فردی که به دنبال ساخت یا بازسازی منزل مسکونی خود می باشد، باید به آشپرخانه و دکوراسیون آن به عنوان قلب خانه توجه ویژه نماید.
در آشپزخانه هم کابینت و صفحه کابینت به عنوان مهم ترین فاکتور دکوراسیون آن شناخته شده است.
دانستن این نکته ضروری است که نصب کابینت و صفحه کابینت پروسه ای دارد که باید به کابینت کار سپرده شود. بخصوص نصب صفحه کابینت کورین که به تبحر و تجربه ی ویژه ای نیازمند است.

ادامه مطلب